Dnes je neděle, 19. května a s iPhonem u ucha na vaši gratulaci čeká Ivo.Novinky na webu


Na této stránce můžete sledovat, co nového se na webu AdaMac událo. Nejsou tím však myšleny nové články. Ty máte zobrazeny přehledně na úvodní stránce, takže tam rázem uvidíte, zda od vaší poslední návštěvy něco přibylo či nikoliv. Účelem těchto novinek tak je informovat spíše o nových funkcích, podstránkách či kategoriích.


13. 04. 2024

Na web přibyly Novinky na webu a dále se na všech stránkách objevila Drobečková navigace. Nebojte se, drobky z vašich displejů či monitorů padat nezačnou. Jedná se o jeden ze standardů zákona o přístupnosti internetových stránek. V rámci těchto standardů se snažím především o to, aby tento web byl přístupný a přehledný také pro uživatele odečítačů obrazovky.


09. 04. 2024

Na webu přibyla stránka Moje zápisky. Najdete zde moje různé postřehy a glosy k Applu a všeho kolem něj.
Další novinkou je Mapa stránek. Přehledný seznam všech příspěvků na webu, a taktéž pár statistických údajů. No řekněte, co víc si přát?


31. 03. 2024

Na stránku jsem umístil anketu. Snažím se tento web stále rozšiřovat, činit jej čtivějším a čtivějším a zajímala by mě i vaše zpětná vazba. A tahle anketa zde určitě není anketou poslední. Jakmile se zde objeví nějaká další, zde o tom budete informováni.   

Anketa

Napište mi

Zeptejte se, na co chcete, na co chci, vám odpovím. K dispozici máte mail info@adamac.cz.Mapa stránek

Chcete-li si přehledně zobrazit seznam všech příspěvků, které jsou na tomto webu obsaženy či chcete-li trochu statistik, pak přesně k tomu je určena Mapa stránek.AdaMac na sociálních sítích

Dění na webu AdaMac můžete sledovat také na Facebooku.


Jste návštěvník číslo