Dnes je neděle, 19. května a s iPhonem u ucha na vaši gratulaci čeká Ivo.Kdo jsem?

Navštívili-li jste tuto stránku, pak evidentně chcete vědět, kdo jsem. Jméno mé je Martin Adámek a v tuto chvíli jste tak pravděpodobně odhalili hříčku domény „AdaMac“. A proč vůbec tento web? Řekněme, že mám zrakový handicap, že patřím k příznivcům společnosti Apple, že rád testuji vše možné i nemožné, a že se o to vše rád podělím.
Kromě příspěvků na tomto webu jsem taky externím redaktorem v Česku jediného elektronického magazínu o všem, co jakkoliv souvisí se společností Apple. Jedná se o placený magazín iPure, a pokud jej ještě neodebíráte, pak tak koukejte co nejdříve napravit :-)
Co se týče struktury a vzhledu tohoto webu, pak jeho správcem jsem od A do Z já sám. A proč to zmiňuji? Je to z důvodu, že díky zrakovému handicapu nemám potřebnou vizuální kontrolu nad jeho designem, takže pokud občas z webdesignového hlediska není něco zcela podle vašich představ, pak nad tím přivřete oči anebo mě na to upozorněte. Myslím si však, že ač se vám design líbí či nelíbí, to podstatné se zde dozvíte, a to je přece to, oč tu běží, ne?


   

Anketa

Napište mi

Zeptejte se, na co chcete, na co chci, vám odpovím. K dispozici máte mail info@adamac.cz.Mapa stránek

Chcete-li si přehledně zobrazit seznam všech příspěvků, které jsou na tomto webu obsaženy či chcete-li trochu statistik, pak přesně k tomu je určena Mapa stránek.AdaMac na sociálních sítích

Dění na webu AdaMac můžete sledovat také na Facebooku.


Jste návštěvník číslo