Dnes je neděle, 19. května a s iPhonem u ucha na vaši gratulaci čeká Ivo.Moje zápisky


První stovka za mnou

  • Publikováno: 06. 04. 2024

V kalendáři je 6. dubna, a to znamená, že právě v tento den mám takové malé kulatiny. Právě 6. dubna je tomu totiž 100 dní, co jsem se stal majitelem iPhonu 15 Pro (256 GB). Řekněme, že jej nijak nešetřím a například YouTube, Spotify, Netflix či některé z dalších streamovacích aplikací a kdovícoještě, jsou takřka na denním pořádku. Koukám se proto na kondici baterie a zde vidím, že to s ní ani nehlo a její kapacita je stále na 100 %. No co víc si přát, že? Kryt FineWoven navzdory negativním ohlasům zatím taky nedoznal žádných změn na kráse, takže po první „stovečce“ mohu být zcela spokojen. Zda tentýž důvod ke spokojenosti bude i po dvoustovce, na to si budu muset počkat do 15. července.


Ten, kdo přijde zas, ať mi dá svůj hlas

  • Publikováno: 31. 03. 2024

Ne, nemějte obavy, do politiky mě to netáhne. Teda alespoň zatím :-D Výzva k hlasování je zde z poněkud jiného důvodu. Snažím se zde přinášet řekněme takový „light“ pohled na Apple produkty a práci či zkušenosti s nimi. A tak trošku by mě zajímala i vaše zpětná vazba. Jednou z nich může být návštěvnost, ta mi toho však z názorového hlediska příliš neřekne. Proto jsem zkusil šoupnout na web anketu, která už má řekněme o něco větší vypovídající hodnotu. Nejsem webdesigner, takže nad designem tohoto webu přivřete oči. Nicméně, pokud byste mi chtěli sdělit něco i nad rámec oné ankety, pak budu samozřejmě rád a využít k tomu můžete mail. Až zdokonalím svůj webotvůrčí um, pak zde třeba šoupnu i online formuláře, diskusní fóra apod. V tuto chvíli mi však postačí váš hlas.


FineWoven aneb omyl Applu?

  • Publikováno: 16. 03. 2024

S příchodem iPhonů 15 přišly také nové kryty. Jedná se o kryty z tkaniny FineWoven a Apple nám ukazuje, že s ekologií to myslí opravdu vážně. Definitivně dal vale všemu koženému a nahradil to materiálem z mikrokrepu. Kryty FineWoven jsou odolné a z více než 68 % tvořeny z porecyklovatelných materiálů. Jenže minimálně s tou odolností je to údajně u těchto krytů takové nějaké všelijaké. Spousta uživatelů totiž hlásá, že tyto kryty jsou raz dva ošoupané, že se na nich tvoří puchýře a patina na nich vzniká už pouhým pohledem. Po těchto zkušenostech tak spousta uživatelů označila tento produkt za omyl společnosti Apple a jeden z nejhorších produktů této společnosti vůbec.
Přiznávám, že já se nechal prezentací tohoto krytu v Apple Store zlákat taktéž, zakoupil jsem si jej taktéž, můj FineWoven je však zatím zaplaťpánbůh stále jako nový. Tak uvidím, kolik dnů, týdnů, měsíců či dokonce let mi tohle „Fine“ nadšení vydrží.


   

Anketa

Napište mi

Zeptejte se, na co chcete, na co chci, vám odpovím. K dispozici máte mail info@adamac.cz.Mapa stránek

Chcete-li si přehledně zobrazit seznam všech příspěvků, které jsou na tomto webu obsaženy či chcete-li trochu statistik, pak přesně k tomu je určena Mapa stránek.AdaMac na sociálních sítích

Dění na webu AdaMac můžete sledovat také na Facebooku.


Jste návštěvník číslo